Scouthoeve is geopend

28-01-2024 | 20:30

Op zaterdag 13 januari is het nieuwe clubhuis onder grote belangstelling geopend. Na diverse toespraken en het uitreiken van het vriendschapsteken aan Nico Breedijk (de bouwer), kreeg het bestuur de “sleutel” van het nieuwe gebouw van de werkstam. Daarna mochten het jongste en het oudste lid het lint doorknippen bij de voordeur. 

Een verder verslag van de opening is terug te lezen in de nieuwsbrief (nummer 9). Heeft u deze niet ontvangen, stuur dan even een email naar contact@scoutingterrraqua.nl 

Ook kan op verzoek het (financiële) verslag van het nieuwbouwproject worden toegestuurd . 

Scouting Terraqua is trots op het bereikte resultaat. Iedereen bedankt die op welke wijze dan ook een bijdrage heeft geleverd aan het tot stand komen van het nieuwe clubbuis.